• clubhuisinterieura.jpg
  • clubhuisinterieurb.jpg
  • FotojeugdA.jpg
  • indoorhal.jpg
  • lockdownnederland3.jpg
  • ministers.jpg
  • nieuwclubhuisopen.jpg
  • Senior2.jpg
  • sportklimaat.jpg
  • toernooi76.jpg
  • toernooi120.jpg
  • toernooifotoslider.jpg
  • viewtobtennis.jpg

Wintercompetitie 2021/2022

 

3 teams hebben zich aangemeld voor de wintercompetitie, te weten:

Dames

Gemengd


Vrijdag (1 team)
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
3e klasse - TOB 1
Megan Schuitemaker (V, 23037555)
Jan Steinz (M, 18069991)
Jet Steinz (V, 16223136)
Peter Buwalda (M, 37372270)
Ingeborg Struijkenkamp (V, 15062325)

 

Zondag (2/2 teams)
Dames dubbel 35+ Zondag
4e klasse - TOB 1
Karin Kwant (V, 22560408)
Maron Beukering (V, 31058302)
Krokus van der Waals (V, 23929944)
Diana Bolhoven (V, 28492145)
Janine Berends-de Boer (V, 35769912)

Gemengd dubbel 35+ Zondag
3e klasse - TOB 1
Carin Baeten (V, 30529956)
Tonny de Rover (M, 29389070)
Merel Ligtelijn (V, 16247019)
Hans Rinner (M, 16643984)
Raoul Bakker (M, 28525841)
Jorinde Seijdel (V, 25118935)

 
Hier onder vinden jullie alvast de thuiswedstrijden.
Wij zijn op zoek naar leden die een bardienst willen draaien op onderstaande data. Graag opgeven via
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Dag Team   Aanwezig   Aanvang Aanvoerster 2 banen beschikbaar
          van:
Vrijdag 12-11 Gemengd dubbel 17+ 18:30 19:00  Megan   Schuitemaker 19:00-23:00
           
Zondag 28-11 Gemengd dubbel 35+ 11:30 12:00  Carin Baeten 12:00-16:00
           
Zondag 12-12 Dames dubbel 35+ 11:30 12:00  Karin Kwant 12:00-16:00
           
Zondag 16-01 Gemengd dubbel 35+ 11:30 12:00  Carin Baeten 12:00-16:00
           
Vrijdag 28-01 Gemengd dubbel 17+ 18:30 19:00  Megan   Schuitemaker 19:00-23:00
           
Zondag 13-02 Dames dubbel 35+ 11:30 12:00  Karin Kwant 12:00-16:00
           
Zondag 13-03 Dames dubbel 35+ 11:30 12:00  Karin Kwant 12:00-16:00
           

 

Resultaten:

zo 28-11-2021

zo 14-11-2021

vr 12-11-2021

Aanstaande Wedstrijden:

 

vr 3-12-2021

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

TOB 1

19:00

DEM 1

zo 12-12-2021

  • Dames dubbel 35+ Zondag – 4e klasse – Afdeling 2

TOB 1

12:00

KZTV 2

  • Gemengd dubbel 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

MARKEN 1

12:30

TOB 1

zo 16-1-2022

  • Dames dubbel 35+ Zondag – 4e klasse – Afdeling 2

KATTENLAAN 1

09:45

TOB 1

  • Gemengd dubbel 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

TOB 1

12:00

DE ZES WIELEN 3

vr 28-1-2022

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

`T TWISKE 1

19:00

TOB 1

zo 30-1-2022

  • Dames dubbel 35+ Zondag – 4e klasse – Afdeling 2

ZAANSTAD-ZUID 1

10:00

TOB 1

  • Gemengd dubbel 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

TOB 1

12:00

`T TWISKE 1

vr 11-2-2022

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

TOB 1

19:00

TV PST 1

zo 13-2-2022

  • Gemengd dubbel 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

ZAANSTAD-ZUID 1

10:00

TOB 1

  • Dames dubbel 35+ Zondag – 4e klasse – Afdeling 2

TOB 1

12:00

KADOELEN 2

vr 11-3-2022

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2

LOENEN (UTR) 1

19:15

TOB 1

zo 13-3-2022

  • Dames dubbel 35+ Zondag – 4e klasse – Afdeling 2

TOB 1

12:00

DE GOUW 1

  • Gemengd dubbel 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

ZAANDAM 2

13:00

TOB 

Locatie

Contact

TOB Tennis

Meteorenweg 274

1035 RN Amsterdam

Clubhuis: 020-6333474 

Secretaris-TOB Tennis:

Mail: tobtennis@hotmail.com

Ledenadministratie TOB Tennis:

Mail: tobleden@outlook.com

Mobiel: 06-18557746