• BierfestA.jpg
  • clubhuisinterieura.jpg
  • clubhuisinterieurb.jpg
  • indoorhal.jpg
  • logo_Amsterdam_Sportweekdefjpg.jpg
  • nieuwclubhuisopen.jpg
  • sinterklaas.jpg
  • tennis-toernooi.JPG
  • toernooi76.jpg
  • toernooi120.jpg
  • toernooi130.jpg
  • toernooi146.jpg
  • toernooifotoslider.jpg
  • viewtobtennis.jpg

Inschrijvingen senioren najaar 2021

Beste TOB leden,

hier onder vinden jullie de seniorenteams, spelers en geplande wedstrijden van de najaarscompetitie 2021. (Niet alle aanvangstijden zijn per 1 september nog niet ingevuld)

Teams

5/5 ingeschreven teams


Heren Dubbel 50+ Zaterdag
3e klasse (gem. 15,22) - TOB 1
Frans Meijer (M, 12370398)
Simon Bouman (M, 23496231)
Gerard Lippens (M, 11865989)
Tom Zwaak (M, 29713676)
Chris van Belle (M, 11484500)
Dennis Koers (M, 12595292)
Heren 17+ Zaterdag
5e klasse (gem. 15,19) - TOB 1
Bart Noordhoek (M, 24137545)
Barry Sachs (M, 23785047)
Stefan Letschert (M, 12760609)
James Kraft van Ermel (M, 21824479)
Berry Letschert (M, 12760595)

Heren Zondag
7e klasse (gem. 15,32) - TOB 1
Bart van de Laar (M, 13471880)
Bowie van Wijk (M, 35259647)
Tim Embrechts (M, 13709798)
Wesley Kuijpers (M, 36501735)
Patrick Veldhoen (M, 16066278)
Bas Klaver (M, 22783407)
Wilko Sterke (M, 27996549)
Dames Dubbel Zondag
3e klasse (gem. 17,56) - TOB 1
Karin Kwant (V, 22560408)
Diana Bolhoven (V, 28492145)
Janine Berends-de Boer (V, 35769912)
Maron Beukering (V, 31058302)
Krokus van der Waals (V, 23929944)
Gemengd Dubbel Zondag
3e klasse (gem. 17,28) - TOB 1
Carin Baeten (V, 30529956)
Merel Ligtelijn (V, 16247019)
Hans Rinner (M, 16643984)
Jorinde Seijdel (V, 25118935)
Raoul Bakker (M, 28525841)
 

 

Wedstrijden senioren najaarscompetitie 2021

za 18-9-2021

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

TOB 1

10:00

ABCOUDE 1

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

TOB 1

14:00

AMSTELPARK 14

zo 19-9-2021

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

TOB 1

12:00

MARKEN 1

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

MARKEN 1

12:30

TOB 1

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

GEUZENVELD 1

-

TOB 1

za 25-9-2021

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

DE MEENT 1

12:00

TOB 1

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

OUDERKERK A/D AMSTEL 6

-

TOB 1

zo 26-9-2021

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

TOB 1

12:00

ZAANDAM 2

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

TOB 1

15:00

HOFGEEST 2

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

ELZENHAGEN 1

-

TOB 1

za 2-10-2021

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

TOB 1

09:30

DDV 6

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

TOB 1

14:30

DIJKZICHT 1

zo 3-10-2021

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

DE HOUT 2

13:00

TOB 1

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

TOB 1

13:00

KADOELEN 3

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

GROENEVEEN 5

-

TOB 1

za 9-10-2021

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

DE GOUWEN 1

12:00

TOB 1

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

VVGA 6

-

TOB 1

zo 10-10-2021

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

TOB 1

12:00

AMSTELPARK 6

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

MONNICKENDAM 4

13:30

TOB 1

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

TOB 1

16:00

`T TWISKE 2

za 16-10-2021

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

TOB 1

10:00

DIEMEN 1

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

TOB 1

14:00

BUITENVELDERT 3

zo 17-10-2021

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

TOB 1

12:00

ANONYMUS 3

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

DE ZEEVANGSPELERS 1

13:00

TOB 1

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

IJSBAANPAD 3

-

TOB 1

za 23-10-2021

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

BENNEBROEK 1

12:00

TOB 1

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

IJBURG 7

-

TOB 1

zo 24-10-2021

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

TOB 1

12:00

HOFGEEST 1

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

TOB 1

15:00

DE MEER TENNIS 4

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

ASSENDELFT 1

-

TOB 1

za 30-10-2021

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 5

TOB 1

09:30

`T TWISKE 2

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3

TOB 1

14:30

HUIZEN 1

zo 31-10-2021

  • Gemengd Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 1

TOB 1

10:00

PIM MULIER 1

  • Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 3

TOB 1

13:30

DDV 10

  • Dames Dubbel Zondag – 3e klasse – Afdeling 4

MONNICKENDAM 3

13:30

TOB 1

Locatie

Contact

Meteorenweg 274

1035 RN Amsterdam

Clubhuis: 020-6333474 (per april 2021 nog gesloten)

Secretaris-TOB Tennis:

Mail: tobtennis@hotmail.com

Ledenadministratie TOB Tennis:

Mail: tobleden@outlook.com

Mobiel: 06-18557746

Social media