• clubactieA.jpeg
  • clubhuisinterieura.jpg
  • clubhuisinterieurb.jpg
  • FotojeugdA.jpg
  • indoorhal.jpg
  • nieuwclubhuisopen.jpg
  • Senior2.jpg
  • toernooi76.jpg
  • toernooi120.jpg
  • toernooi130.jpg
  • toernooifotoslider.jpg
  • viewtobtennis.jpg

Jeugd najaarscompetitie

Beste jeugdleden en ouders,

Hier onder vinden jullie alle teams, spelers en geplande wedstrijden van de najaarscompetitie 2021

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Groen 2 (beginnende/licht gevorderde spelers) - TOB 1
Jim de Groot (M, 36309621)
Furqaan Baksi (M, 36308277)
Sem Keijzer (M, 36669156)
Tristan Sedney (M, 36485586)
Stefan Grecu (M, 35347414)
Stef Dikke (M, 36785261)

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
2e klasse (Speelde voorheen Groen 1) - TOB 1
Hesse Koelman (M, 31754260)
Marley Pereira (M, 36233544)
Manu Molleman (M, 31253199)
Maarten Karman (M, 31113591)
Fiona Ho (V, 31314201)
Oskar Pejs (M, 31879500)
Stefano Meawad (M, 29558050)

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse (gem. 15,5 of hoger) - TOB 1
Jens Beukering (M, 31006981)
Oscar Ho (M, 31314198)
Isedoor Karpinski (M, 29477417)
Teo Pejs (M, 31268420)
Finn Janssens (M, 30733502)
Silas Herijgers (M, 30084059)
Matisse Herijgers (M, 30084067)

 

Wedstrijden

zo 12-9-2021

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

TOB 1

10:00

OSDORP 1

zo 19-9-2021

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

TOB 1

09:00

ILPENDAM 1

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

TOB 1

15:00

`T TWISKE 2

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

TV PST 1

-

TOB 1

zo 26-9-2021

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

TOB 1

09:00

KATTENLAAN 1

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

KADOELEN 1

-

TOB 1

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

ELZENHAGEN 2

-

TOB 1

zo 3-10-2021

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

TOB 1

09:00

BUITENVELDERT 2

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

NECKSLAG 4

12:30

TOB 1

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

TOB 1

16:00

JOY JAAGPAD 1

zo 10-10-2021

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

TOB 1

09:00

JOY JAAGPAD 3

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

SPAARNDAM 1

10:30

TOB 1

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

ELZENHAGEN 2

-

TOB 1

zo 17-10-2021

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

TOB 1

09:00

BADHOEVEDORP 3

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

LUCKY STRIKE 1

09:30

TOB 1

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

TOB 1

15:00

ILPENDAM 2

zo 24-10-2021

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 26

TOB 1

09:00

`T TWISKE 1

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

WESTZIJDERVELD 1

-

TOB 1

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

`T TWISKE 1

-

TOB 1

zo 31-10-2021

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7

ZAANSPORT 2

10:00

TOB 1

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17

ZAANSPORT 1

12:00

TOB 1

Locatie

Contact

TOB Tennis

Meteorenweg 274

1035 RN Amsterdam

Clubhuis: 020-6333474 

Secretaris-TOB Tennis:

Mail: tobtennis@hotmail.com

Ledenadministratie TOB Tennis:

Mail: tobleden@outlook.com

Mobiel: 06-18557746

Social media