Voorjaarscompetitie 2020

Onderstaand vind je de ingeschreven teams voor de voorjaarscompetitie 2020 

Overzicht wedstrijden voorjaarscompetitie  2020 (Aanvangstijden worden nog ingevuld)

Vanwege maatregelen tegen het Coronavirus heeft de KNLTB besloten om de voorjaarscompetitie pas begin mei te laten starten.

 voor het volledige overzicht van alle wedstrijden van de voorjaarscompetitie 2020: 

 

Voorjaarscompetitie 2020 senioren thuiswedstrijden

 

 

Teams

10/10 ingeschreven teams

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e klasse - TOB 1

Karin Kwant (V, 22560408)

Diana Bolhoven (V, 28492145)

Marleen Vermorken (V, 12274593)

Lindsy Griffioen (V, 31513212)

Inez Schelfhout (V, 13474472)

Janine Berends-de Boer (V, 35769912)

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e klasse - TOB 1

Maron Beukering (V, 31058302)

Krokus van der Waals (V, 23929944)

Jasper Leenarts (M, 31076912)

Hans Klok (M, 35541725)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse - TOB 1

Henny Letschert (M, 11865954)

Martin Blok (M, 16512448)

Edwin Hundman (M, 12364614)

Erik Konijn (M, 16192346)

Rick Goudberg (M, 13989154)

Marcel Pleizier (M, 14841738)

Lieuwe Karbet (M, 28596803)

Heren Dubbel 50+ Zaterdag

3e klasse - TOB 1

Frans Meijer (M, 12370398)

Simon Bouman (M, 23496231)

Tom Zwaak (M, 29713676)

Gerard Lippens (M, 11865989)

Chris van Belle (M, 11484500)

Heren 17+ Zaterdag

5e klasse - TOB 1

Bart Noordhoek (M, 24137545)

Barry Sachs (M, 23785047)

James Kraft van Ermel (M, 21824479)

Stefan van der Bijl (M, 21824487)

Dames Dubbel 17+ Zaterdag

4e klasse - TOB 1

Sophie Schuurman (V, 35063890)

Astrid van Houts (V, 28471741)

Yolande Honig (V, 12112763)

Pien Balk- de Wit (V, 31556213)

Kitty Jansen (V, 31513336)

Gemengd Dubbel Zondag

2e klasse - TOB 1

Chantal de Mug (V, 16694589)

Erwin Lengkeek (M, 16870840)

Peter de Mug (M, 26242540)

Jitka Znamenackova (V, 21877181)

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Groen 2 - TOB 1

Ryan Yan (M, 31683991)

Lucja Lewicka (V, 31898440)

Fiona Ho (V, 31314201)

Stefano Meawad (M, 29558050)

Maarten Karman (M, 31113591)

Oskar Pejs (M, 31879500)

Manu Molleman (M, 31253199)

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

4e klasse - TOB 1

Teo Pejs (M, 31268420)

Finn Janssens (M, 30733502)

Oscar Ho (M, 31314198)

Isedoor Karpinski (M, 29477417)

Jens Beukering (M, 31006981)

Alman Schrijvers (M, 29479037)

4e klasse - TOB 2

Quinta Wildschut (V, 29742919)

Celin Toonen (V, 35641940)

Lisa Schönhage (V, 30028507)

Meente Doggenaar (V, 29759250)

S.U. Phyu Sin (V, 35097116)

Vanessa Yan (V, 31684009)

 

 

Thuis - Thuis

Op de volgende dagen wil je alle ploegen thuis laten spelen:

Zondag hele dag

Zaterdag hele dag

 

 

 

Baanbeschikbaarheid

Vrijdagavond

2

Zaterdag hele dag

3

Zondag hele dag

3

 


Voor de voorjaarscompetitie 2020 zal Cock Noordeloos de honneurs waarnemen als verenigingscompetitieleider.

 voor de reeds ingeschreven teams voor de voorjaarscompetitie 2020!

Voor alle teams bedraagt het inschrijfgeld Euro 40,00 per team*3. Het bedrag van Euro 40,00 dient uiterlijk 15 december 2019  te zijn voldaan.

tnv C. Noordeloos met vermelding van team en naam captain. 
Pas na ontvangst van de betaling wordt het team ingeschreven.  
*3 kleine aanpassing op inschrijfgeld is nog mogelijk!

*3 Indien een reeds ingeschreven team zich na 1 februari 2020 terugtrekt, zal de KNLTB een boete opleggen van €115,-. Voor een terugtrekking van een reeds ingeschreven team na publicatie van de indeling geldt een boete van €225,-.
Mocht dit gebeuren, dan zullen deze boetes worden doorberekend naar het ingeschreven team.


  voor de speeldata van de voorjaarscompetitie 2020!
 voor het competitiereglement!
 voor alle tennisspel-regels!

 

Als er vragen zijn of onduidelijkheden, hoor ik dat graag van jullie!

Vriendelijke groet

Cock Noordeloos

TOB tennis

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.