Voorjaarscompetitie 2019

Hallo TOB-leden,

 

Onderstaand vinden jullie het overzicht van de teams voor de voorjaarscompetitie 2019 junioren/senioren.

Op de vrijdagen en zondagen vindt er ook een instuif plaats en het TOB bestuur vindt het belangrijk dat deze instuifdagen niet worden "ondergesneeuwd" door de competitie en er dient dus altijd één baan vrij te zijn om "vrij te spelen". Vandaar is er samen met het bestuur besloten om een beperkt aantal teams per competitiedag in te schrijven. 

Onderstaand vinden jullie de wedstrijden van de ingeschreven teams.

 voor het online overzicht van de voorjaarscompetitie 2019!

 voor het online overzicht van de thuiswedstrijden van de voorjaarscompetitie 2019!

 

Alle aanvangstijden worden binnenkort bekend gemaakt!

 

Ronde 1

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 6-4-2019

DE AEMSTELBURGH 4

-

TOB 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 6-4-2019

GEINBURGIA 2

10:00

TOB 2

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 6-4-2019

TOB 1

10:00

HET VENNEWATER 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 6-4-2019

TOB 2

13:00

DE CROMME BAL 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 6-4-2019

OVERHOUT 1

14:00

TOB 1

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

zo 7-4-2019

DE SPATTER 1

-

TOB 1

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

zo 7-4-2019

BROEK IN WATERLAND 1

-

TOB 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

zo 7-4-2019

TOB 1

10:00

KONTAKT 2

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

zo 7-4-2019

TOB 2

13:00

GROENEVEEN 3

 

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 12-4-2019

TOB 1

19:00

HET VENNEWATER 2

 

Ronde 2

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 13-4-2019

TOB 1

09:30

VVGA 1

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 13-4-2019

KADOELEN 2

11:00

TOB 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 13-4-2019

TOB 1

12:30

HOFGEEST 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 13-4-2019

SPAARNDAM 2

13:30

TOB 2

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 13-4-2019

TOB 2

14:00

SMASHING PINK 5

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

zo 14-4-2019

GROENEVEEN 2

-

TOB 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

zo 14-4-2019

KONTAKT 1

-

TOB 2

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

zo 14-4-2019

TOB 1

11:00

DIJKZICHT 2

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

zo 14-4-2019

TOB 1

13:00

ZAANSPORT 2

 

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 19-4-2019

DE RIJP 1

19:00

TOB 1

 

Ronde 3

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 20-4-2019

ELZENHAGEN 5

-

TOB 2

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 20-4-2019

BUITENVELDERT 5

-

TOB 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 20-4-2019

TOB 2

10:00

BADHOEVEDORP 2

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 20-4-2019

TOB 1

13:00

DE KAAG 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 20-4-2019

BLOEMENDAAL 1

13:00

TOB 1

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

ma 22-4-2019

MONNICKENDAM 2

-

TOB 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

ma 22-4-2019

TOB 2

10:00

UITGEEST 1

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

ma 22-4-2019

AMSTELPARK 3

11:00

TOB 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

ma 22-4-2019

TOB 1

13:00

ELCKERLYC 1

 

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 26-4-2019

TOB 1

19:00

DE ZES WIELEN 1

 

Ronde 4

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 10-5-2019

AKERSLOOT 2

19:00

TOB 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 11-5-2019

DE RIJP 1

-

TOB 2

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 11-5-2019

ELZENHAGEN 1

-

TOB 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 11-5-2019

TOB 2

09:30

JOY JAAGPAD 13

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 11-5-2019

TOB 1

12:30

IN DEN BOOGAERD 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 11-5-2019

TOB 1

14:00

AMSTELPARK 5

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

zo 12-5-2019

KZTV 1

-

TOB 1

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

zo 12-5-2019

TOB 1

09:00

ELCKERLYC 1

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

zo 12-5-2019

TOB 1

12:00

IJBURG 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

zo 12-5-2019

HET VENNEWATER 1

14:00

TOB 2

 

Ronde 5

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 17-5-2019

ILPENDAM 1

19:00

TOB 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 18-5-2019

TOB 1

09:30

DE EEMSLAG 1

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 18-5-2019

WINKEL 1

12:00

TOB 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 18-5-2019

TOB 1

12:30

CASTRICUM 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 18-5-2019

OVERDAN 1

13:00

TOB 2

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 18-5-2019

TOB 2

14:00

IJSBAANPAD 5

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

zo 19-5-2019

VIJFHUIZEN 1

-

TOB 1

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

zo 19-5-2019

KADOELEN 1

10:00

TOB 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

zo 19-5-2019

TOB 2

11:00

DE GOUW 2

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

zo 19-5-2019

LUCKY STRIKE 2

12:00

TOB 1

 

Ronde 6

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 24-5-2019

TOB 1

19:00

ANONYMUS 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 25-5-2019

VIJFHUIZEN 1

-

TOB 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 25-5-2019

JOY JAAGPAD 7

-

TOB 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 25-5-2019

AMSTELPARK 17

10:00

TOB 2

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 25-5-2019

TOB 1

10:00

MEDEMBLIK 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 25-5-2019

TOB 2

13:00

ZAANSTAD-ZUID 2

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

zo 26-5-2019

DE ZES WIELEN 4

-

TOB 2

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

zo 26-5-2019

DE NIEUWE BRUG 1

-

TOB 1

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

zo 26-5-2019

TOB 1

09:00

ILPENDAM 1

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

zo 26-5-2019

TOB 1

12:30

ZAANSTAD-ZUID 1

 

Ronde 7

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

vr 31-5-2019

DE CROMME BAL 1

19:00

TOB 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

za 1-6-2019

MARKEN 2

-

TOB 2

 

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

za 1-6-2019

SLOTERPLAS 1

-

TOB 1

 

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

za 1-6-2019

ZWAANSHOEK 1

-

TOB 1

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

za 1-6-2019

TOB 2

09:30

IJBURG 5

 

  • Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

za 1-6-2019

TOB 1

14:00

FESTINA 2

 

  • Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

zo 2-6-2019

TOB 1

11:00

ELZENHAGEN 2

 

  • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

zo 2-6-2019

TOB 1

13:00

DEM 3

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

zo 2-6-2019

OSDORP 1

13:30

TOB 2

 

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

zo 2-6-2019

HET VENNEWATER 2

14:00

TOB 1