Voorjaarscompetitie

Hallo TOB-leden,

 

Onderstaand vinden jullie het overzicht van de teams voor de voorjaarscompetitie 2019 junioren/senioren.

Op de vrijdagen en zondagen vindt er ook een instuif plaats en het TOB bestuur vindt het belangrijk dat deze instuifdagen niet worden "ondergesneeuwd" door de competitie en er dient dus altijd één baan vrij te zijn om "vrij te spelen". Vandaar is er samen met het bestuur besloten om een beperkt aantal teams per competitiedag in te schrijven. 

Onderstaand vinden jullie de wedstrijden van de ingeschreven teams.

 voor het online overzicht van de voorjaarscompetitie 2019!

 voor het online overzicht van de thuiswedstrijden van de voorjaarscompetitie 2019!

 

Overzicht alle uitslagen van alle wedstrijden & overzicht van resterende wedstrijden:

 

 vr 10-5-2019

·         Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

W

AKERSLOOT 2

1-3

TOB 1

 

zo 5-5-2019

·         Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

W

MONNICKENDAM 2

1-5

TOB 1

 

vr 26-4-2019

·         Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

V

TOB 1

0-4

DE ZES WIELEN 1

 

ma 22-4-2019

·         Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

V

AMSTELPARK 3

6-0

TOB 1

 

·         Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

V

TOB 1

1-3

ELCKERLYC 1

 

za 20-4-2019

·         Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

V

ELZENHAGEN 5

5-1

TOB 2

 

·         Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

V

TOB 2

0-4

BADHOEVEDORP 2

 

·         Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

G

TOB 1

2-2

DE KAAG 1

 

·         Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

V

BLOEMENDAAL 1

3-1

TOB 1

 

vr 19-4-2019

·         Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

V

TOB 2

0-4

UITGEEST 1

 

·         Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

V

DE RIJP 1

4-0

TOB 1

 

zo 14-4-2019

·         Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

W

TOB 1

4-2

DIJKZICHT 2

 

·         Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

G

TOB 1

3-3

ZAANSPORT 2

 

·         Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

W

GROENEVEEN 2

0-4

TOB 1

 

·         Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

V

KONTAKT 1

4-0

TOB 2

 

za 13-4-2019

·         Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

W

TOB 1

4-2

VVGA 1

 

·         Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

V

KADOELEN 2

3-1

TOB 1

 

·         Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

V

TOB 1

0-4

HOFGEEST 1

 

·         Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

G

SPAARNDAM 2

2-2

TOB 2

 

·         Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

W

TOB 2

5-1

SMASHING PINK 5

 

vr 12-4-2019

·         Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60

 

W

TOB 1

4-0

HET VENNEWATER 2

 

zo 7-4-2019

·         Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 2

 

W

TOB 1

4-0

KONTAKT 2

 

·         Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5

 

W

DE SPATTER 1

1-5

TOB 1

 

·         Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 89

 

G

BROEK IN WATERLAND 1

3-3

TOB 1

 

·         Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 3

 

V

TOB 2

1-3

GROENEVEEN 3

 

za 6-4-2019

·         Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 18

 

V

GEINBURGIA 2

5-1

TOB 2

 

·         Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 28

 

V

TOB 1

0-4

HET VENNEWATER 1

 

·         Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9

 

V

DE AEMSTELBURGH 4

4-2

TOB 1

 

·         Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 13

 

W

TOB 2

4-0

DE CROMME BAL 1

 

·         Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5

 

V

OVERHOUT 1

4-0

TOB 1