Rooster

Rooster kantine-indeling 2018

(Telefoonnummer TOBSpin: 020 - 633 34 74)

* Tasje en sleutels halen bij familie Wijte, Meteorenweg 361 Tuindorp Oostzaan.

b.g.g. bij familie Letschert, Schutterweg 5 (om de hoek bij familie Wijte)



Afbeeldingsresultaat voor gastvrouw 

26-4-2019 vrijdag

competitie Mix dubbel

Lindsy Griffioen

1 baan buiten v.a. 19.30 Racketavond

27-4-2019 zaterdag

v.a. 13.00 middag Cars Herijgers

28-4-2019 zondag

v.a. 13.00 Toss middag Diana Bolhoven

29-4-2019 maandag

v.a. 09.15 Koffie instuif Heinz B  en Els H

v.a. 19.30 avond Daniëlle Egberts

30-4-2019 dinsdag

v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte

v.a. 19.30 avond Simon Bouman

1-5-2019 woensdag v.a. 19.30 avond Stefan van der Bijl

2-5-2019 donderdag v.a. 19.30 avond Patrick Hamstra

3-5-2019 vrijdag v.a.18.30 Racketavond Mehrdad Zinatbakhsh

4-5-2019 zaterdag v.a. 13.00 middag Jacqueline Bouman

5-5-2019 zondag v.a. 13.00 Toss Middag Christa van Dijk

6-5-2019 maandag v.a. 09.15 Koffie Instuif Heinz B en Els H v.a. 19.30 avond Hanna Hofstee

7-5-2019 dinsdag v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte v.a. 19.30 avond Nick Hurd

8-5-2019 woensdag v.a. 19.30 avond Rob Mirani

9-5-2019 donderdag v.a. 19.30 avond Rene Smit

10-5-2019 vrijdag v.a.19.30 Racketavond Sophie Schuurman

11-5-2019 zaterdag v.a. 09.30 competitie heren 2 Diana Bolhoven nieuw Artemi Anisimov v.a. 12.00 competitie heren dubbel 17+ Tob1 v.a. 13.00 Joke van Berkel nieuw Pasha Elstak v.a. 14.00 competitie Heren 1 v.a. 16.30 Maron Beukering nieuw Hugo van de Wijgert

12-5-2019 zondag v.a. 13.00 Toss Middag Peter de Mug

13-5-2019 maandag v.a. 09.15 Koffie Instuif Heinz B en Els H v.a. 19.30 avond Marleen Vermorken

14-5-2019 dinsdag v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte v.a. 19.30 avond Frans Houtkamp

15-5-2019 woensdag v.a. 19.30 avond Dennis Heijt

16-5-2019 donderdag v.a. 19.30 avond Ruud van Duren

17-5-2019 vrijdag v.a. 19.30 Racketavond Chris Kooi nieuw Nikki in 't Ven

18-5-2019 zaterdag v.a. 09.30 competitie heren 1 Sander Langedijk v.a. 12.30 competitie Herendubbel 17+ Tob 1 v.a. 13.00 Thijs Huiberts Hans Hulshoff v.a. 14.00 competitie heren 2 v.a. 16.30 Cees en Corry Westerneng

19-5-2019 zondag v.a. 10.30 competitie mix dubbel Tob 2 Dennis Koers nieuw Tim van de Kamer

20-5-2019 maandag v.a. 09.15 Koffie instuif Heinz B en Els H v.a. 19.30 avond Marianne van Straaten

21-5-2019 dinsdag v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte v.a. 19.30 avond Robert Angelov

22-5-2019 woensdag v.a. 19.30 avond Peter Oud

23-5-2019 donderdag v.a.19.30 avond Chris van Belle

24-5-2019 vrijdag v.a. 19.00 competitie Mix dubbel Marcel Heerooms 1 baan buiten v.a. 19.30 Racketavond

25-5-2019 zaterdag v.a. 10.00 competitie mix 17 + Tob 1 Cock Noordeloos v.a.13.00 competitie herendubbel 17 + Tob 2 Lieuwe Karbet

26-5-2019 zondag v.a. 12.00 competitie Mix Tob 1 Diana Bolhoven

27-5-2019 maandag v.a. 09.15 Koffie instuif Heinz B en Els H v.a. 19.30 avond Daan Woudhuysen

28-5-2019 dinsdag v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte v.a. 19.30 avond Gerard Lippens

29-5-2019 woensdag v.a.19.30 Eric Konijn

30-5-2019 donderdag hemelvaartsdag

31-5-2019 vrijdag v.a. 19.30 Racketavond John Brons nieuw Yolande Honig