01
mei
2019

VOG

Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

Verklaring omtrent gedrag

 

Iedereen moet bij een tennisvereniging onbezorgd en in een veilige, aangename omgeving van de tennissport kunnen genieten. Er zijn verscheidene manieren om die voorwaarden op de club te waarborgen en de Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) voor onze vrijwilligers is er daar één van. De VOG biedt geen garanties, maar wel een eerste check of iemand geen strafblad heeft wat van invloed kan zijn op de functie. TOB tennis vindt deze verklaring erg belangrijk en alle vrijwilligers, die rechtstreeks te maken hebben met de TOB jeugdleden, zoals de zaterdagjeugdbegeleiders en de jeugdcommissie, hebben deze verklaring aangevraagd.

 

Door als vereniging een VOG te verlangen van iedereen die in zijn functie in aanraking komt met kinderen of kwetsbare groepen, geven wij aan dat wij de veiligheid van onze leden serieus nemen.

We hebben 15 gasten en geen leden online