Inschrijvingen senioren najaar 2020

Najaarscompetitie senioren 2020               
Vrijdag              
Team: Maron Beukering Vrijdag Aanvoerder Teamleden Teamleden Teamleden    
Dames dubbel 17+ vrijdag  Dames Dubbel  17+ Maron Beukering Krokus van der Waals Marieke Pleizier Inez Schelfhout    
  Bondsnummer 31058302 23929944 14841711 13474472    
               
               
Team: Karin Kwant Vrijdag Aanvoerder Teamleden Teamleden Teamleden Teamleden  
Dames dubbel 17+vrijdag  Dames dubbel 17+  Karin Kwant Diana Bolhoven Marleen Vermorken Lindsy Griffioen Janine Berends  
  Bondsnummer 22560408 28492145 12274593 31513212  35769912  
               
Zaterdag              
Team: Yolande Honig Zaterdag Aanvoerder Teamleden Teamleden Teamleden Teamleden  
Dames Dubbel 17+ Zaterdag Dames Dubbel 17+ Yolande Honig Daniëlle Egberts Carly van Beek Pien Balk-De Wit Kitty Jansen  
  Bondsnummer 12112763 35103647 31059899 31556213 31513336  
               
               
Team: Frans Meijer Zaterdag Aanvoerder Teamleden Teamleden Teamleden Teamleden Teamleden
heren 50 + dubbel zaterdag Herendubbel Frans Meijer Simon Bouman Tom Zwaak Gerard Lippens Chris v. Belle Dennis Koers
  Bondsnummer 12370398 123496231 29713676 11865989 11484500 12595292
               
Zondag              
Team: Chantal de Mug Zondag Aanvoerder Teamleden Teamleden Teamleden    
Gemengd dubbel zondag Gemengd dubbel Chantal de Mug Erwin Lengkeek Peter de Mug Jitka Znamenackova     
Geen leeftijdsbeperking Bondsnummer 16694589 16870840 26242540 21877181    

 

Onderstaand de indeling van de wedstrijden en de aanvangstijden ( junioren en senioren). Check onderstaande link voor updates en/of toevoegingen:

KNLTB Competitie 2020

Update 21-09-2020

vr 25-9-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 18
     
    TOB 1
    `T TWISKE 2
     
  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 17
     
    DE AEMSTELBURGH 6
    TOB 2
     

za 26-9-2020

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 22
     
    TOB 1
    SLOTERPLAS 1
     
  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3
     
    BADHOEVEDORP 1
    TOB 1
     

zo 27-9-2020

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 118
     
    TOB 1
    HEB DURF 3
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5
     
    TOB 1
    NECKSLAG 2
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 7
     
    TOB 1
    RUINE VAN BREDERODE 1
     

vr 2-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 17
     
    TOB 2
    KZTV 1
     
  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 18
     
    TV PST 2
    TOB 1
     

za 3-10-2020

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3
     
    TOB 1
    HBC 1
     
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 22
     
    ELZENHAGEN 2
    TOB 1
     

zo 4-10-2020

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5
     
    KROMMENIE 2
    TOB 1
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 7
     
    ELCKERLYC 2
    TOB 1

vr 9-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 17
     
    TOB 2
    IJBURG 4
     
  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 18
     
    IJBURG 6
    TOB 1
     

za 10-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 22
     
    MARKEN 1
    TOB 1
     
  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3
     
    TOB 1
    GROENEVEEN 1
     

zo 11-10-2020

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 118
     
    TOB 1
    BROEK IN WATERLAND 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5
     
    DE SPATTER 1
    TOB 1
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 7
     
    KONTAKT 1
    TOB 1
     

vr 16-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 18
     
    TOB 1
    DE AEMSTELBURGH 5
     

za 17-10-2020

  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3
     
    KONTAKT 2
    TOB 1
     
  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 22
     
    TOB 1
    BADHOEVEDORP 5
     

zo 18-10-2020

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 118
     
    TOB 1
    TIE-BREAKERS 4
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5
     
    TOB 1
    BAKKUM 1
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 7
     
    TOB 1
    SANTANA 1
     

vr 23-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 17
     
    KATTENLAAN 3
    TOB 2
     
  • Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 18
     
    TOB 1
    KATTENLAAN 2
     

za 24-10-2020

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 22
     
    ANONYMUS 1
    TOB 1
     
  • Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 3
     
    TOB 1
    HOFGEEST 1
     

zo 25-10-2020

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 7
     
    DE BALLETUIN 2
    TOB 1
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 5
     
    ASSENDELFT 1
    TOB 1