Najaarscompetitie 2018

Beste toekomstige competitieleden van de najaarscompetitie 2018,

De inschrijving voor de najaarscompetitie 2018 is gedaan en er hebben weer veel TOBteams zich ingeschreven.

Hieronder vind je alle wedstrijden van de senior-najaarscompetitie 2018.

 

Ronde 1

    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38
    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 79
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6

Ronde 2

    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38

    UITGESTELD

    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 79
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1

Ronde 3

    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 79
    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6

Ronde 4

    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38
    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 79
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6

Ronde 5

    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38
    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 79
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1

Ronde 6

    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38
    • Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 79
    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6

Ronde 7

 

    • Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 38
    • Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    • Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 6
    • Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1

Ronde 1

    • 8&9-competitie Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5

Ronde 2

Ronde 3

    • 8&9-competitie Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5

Ronde 4

    • 8&9-competitie Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5

Ronde 5

Ronde 6

    • 8&9-competitie Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5

Ronde 7